Czy rozpoznajesz tego mężczyznę? - Komenda - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

Data publikacji 02.12.2019

Policjanci z warszawskiej Ochoty prowadzą dochodzenie w sprawie włamania a następnie kradzieży roweru wraz z oprzyrządowaniem przy ul. Włodarzewskiej. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Rejonowej Warszawa III.

Zdarzenie miało miejsce w okresie od 11 do 12 listopada 2019 roku. Nieznany dotąd sprawca, po uprzednim pokonaniu drzwi zabezpieczonych kłódką, włamał się do boksu mieszczącego się w garażu podziemnym przy       

ul. Włodarzewskiej w Warszawie a następnie dokonał kradzieży roweru. Pokrzywdzony oszacował straty na 2500zł. Wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na zdjęciach.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (22) 603 26 33 lub (22) 603 26 20.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

sierż.szt. Anna Wójcik

  • Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?
    Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?
  • Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?
    Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?