Kierownictwo

I Zastępca Komendanta Rejonowego Policji Warszawa III

I Zastępca Komendanta Rejonowego Policji Warszawa III

mł. insp. Jacek Piątkowski

Młodszy Inspektor Jacek Piątkowski urodził się 17 sierpnia 1974 roku. Jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Ukończył studia podyplomowe w zakresie Zarządzania Organizacją w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa im. Heleny Chodkowskiej w Warszawie.

 

Służbę w Policji rozpoczął w 1994 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Legionowie. Pełnił tam służbę początkowo na stanowiskach wykonawczych, a w 2000 roku został Kierownikiem Referatu Patrolowo-Interwencyjnego. Następnie w 2001 roku awansował na  stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.  W 2006 roku objął stanowisko Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa II. W 2009 roku został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Mazowieckim. Z dniem 17 listopada 2009 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII, a następnie 2010 roku awansował na stanowisko I Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa VII. W 2014 roku został powołany na stanowisko Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa III.

Z dniem 1 grudnia 2017 roku został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa III.

Odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi, Złotą, Srebrną i Brązową odznaką ,,Zasłużony Policjant” oraz Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę.

 

Powrót na górę strony