Warszawa-Ochota - Nasi dzielnicowi - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Nasi dzielnicowi

Warszawa-Ochota

W przypadku braku możliwości skontaktowania się z dzielnicowym proszę o zostawienie wiadomości Oficerowi Dyżurnemu lub Kierownikowi Rewiru, który informację przekaże właściwemu funkcjonariuszowi tel. 22 603 93 50.

Kierownik Rewiru dla dzielnicy Warszawa-Ochota asp. szt. Piotr Komorowski  tel. 22/668 62 12.

A B C D/E/F
      Daleka
Akademicka Baleya Cesarskiej Korony Dantyszka
Al. Jerozolimskie 120-136, 145-159 Banacha 1, 1B Chałubińskiego3a-9 Dickensa 15-41
Al. Jerozolimskie 131-141, 86-98 Banacha 2-22 Chińskiej Róży Dickensa 2-10
Al. Jerozolimskie 140-144F Barska 2-22, 3-11/13 Chotomowska Dickensa 5-7
Al. Jerozolimskie 144C-168 Barska 28/30-38, 29-37 Częstochowska 1-19 Dickensa 14-34
Al. Jerozolimskie 56-60B, 81-125/127 Baśniowa Częstochowska 2-44 Dobosza
Al. Jerozolimskie 179-185 Batorego Częstochowska 25/27-27 Dorotowska
Al. Niepodległości 213-227/235 Berestecka 20 Czubatki Drawska 5-29B
Al. Niepodległości 235/237-245 Białobrzewska 1-11, 2-12   Drawska 10-16F
Altowa Białobrzeska 13-15, 14-16   Drobiazg
Andrzejowska Białobrzeska 17-25/27   Drygały 1-5
Aplikancka Białobrzeska 22-36   Dunajecka
Archiwalna 3-9 Białobrzeska 40a-44, 29-39   Drawska 22-24
Architektów Białobrzeska 53-57, 66-68   Figiel
Asnyka Białobrzeska 58-62/64   Filipinki
  Bielska   Fińska
  Bitwy Warszawskiej 1-23   Filtrowa 10-50, 13-73
  Bitwy Warszawskiej 1920 roku 2-6   Filtrowa 54/58-70
  Bitwy Warszawskiej 1920 roku 10-18   Filtrowa 75-83
  Bobrowskiego    
  Bohaterów Września 2-22    
  Bohaterów Września 3-23    
  Bohdanowicza 2-4, 3-21    
  Brwinowska    
       
    K  
    Kaliska 1-15  
    Kaliska 8/10-14  
G H/J Kaliska 16-24 L/Ł
Geodetów Hankiewicza Kaliska 17-23 Langiewicza
Glogera Harfowa Kołosa Lelechowska
Gorlicka Hoffmanowej Kopińska 2/4-12/16 Leszowa
Górnickiego Hubera Kopińska 20/22-42, 17-37 Lindleya
Grójecka 14-34 Jankowska Korotyńskiego 3-9, 4-26a Lirowa
Grójecka 36-46/50 Jasielska 1-3 Korotyńskiego 17-23 Lutniowa
Grójecka 39-89 Jasielska 47-49/53, 38/42-50A Korotyńskiego 28-34, 11-15 Ładysława
Grójecka 56/58-66 Jesionowa Korotyńskiego 40-48 Łęczycka
Grójecka 68-78 Joteyki Korzeniowskiego  
Grójecka 80-102   Koszykowa 79-81, 80-86  
Grójecka 93-109   Kromera  
Grójecka 104-122   Krzyckiego  
Grójecka 111-127   Krzywickiego 1-9A, 2-24  
Grójecka 124-130   Krzywickiego 34  
Grójecka 129   Księcia Trojdena 3-13  
Grójecka 132-216   Księcia Trojdena 2a-4  
Grzeszczyka 2-8   Kukiełki  
Grzymały 2-4   Kurhan  
Grójecka 1/3-35   Kwitnącego Sadu  
M/N O/P R S
Majewskiego 4-18 Oczki 1-5,4-8 Racławicka 125-139 Sanocka 1/3-13, 4-10
Majewskiego 15-17, 22-44 Odrzykońska Racławicka 142-146A Sąchocka
Maszynowa 2/4-18, 1-11A Okińskiego Racławicka 150-156 Sędziowska
Mątwicka Ondraszka Radomska Sękocińska 4-20, 11-17
Mianowskiego Opaczewska 3-31 Rapackiego Sękocińska 3-7B
Miecznikowa Opaczewska 31A-43 Raszyńska 3-3a Siemińskiego 1-11, 4-8a
Mierzejewskiego Opaczewska 57-87 Raszyńska 15/25 Siemińskiego 13-25, 14
Mochnackiego Orzechowska Raszyńska 8/10-32/44 Sierpińskiego
Mołdawska 2-6, 5, 45-53 Orzeszkowej Raszyńska 48-58 Siewierska
Mołdawska 7-9 Pandy Referendarska Skarżyńskiego
Mołdawska 10-12, 13-15 Pasteura Reja Skłodowskiej M.C
Mszczonowska 1-9, 2-4 Pawińskiego 17/21-29 Rokitnicka Słupecka 1-11
Na Bateryjce Pawińskiego 2-18, 3-5A Rokosowska 1, 2-4 Słupecka 2a-10
Nieborowska Pawińskiego 22-34 Rokosowska 8-12Z,7-11a Słupińskiego
Niemcewicza 1-7/9, 4/6 Piotrkowska Rudawska Sokołowskiego-Grzymały 4
Niemcewicza 17-19a, 24-26 Pl. Narutowicza   Solariego
Niemcewicza 25 Pl. Starynkiewicza 1/3-7/9   Spiska
Nowickiego Pl. Zawiszy   Stadionowa
Nowoberestecka Pługa   Szczęśliwicka 2-8, 1/5-7/9
Nowogrodzka 62-86,59-77 Pogorzelskiego   Szczęśliwicka 19-25
Nowowiejska 26-28A Poniecka   Szczęsliwicka 27-35, 34-50/54
Nowowiejska 37-39a Powstańców Wielkopolskich   Szczęśliwicka 41-51, 60-80
Nowosolipsowska Prezydencka   Szczęśliwicka 57-59
Maksymiliana Tytusa Hubera Prokuratorska   Szujskiego od ul. Bohaterów Września
Metrykantów Pruszkowska   Szujskiego od ul. Szczęśliwickiej
  Przemyska   Śmigłowca
  Park Szczęśliwicki   Śmigłowca
  Park Zasława Malickiego   Skwer Dobrego Maharadży
  Przy Parku    
T/U W Z/ Ż  
Tarczyńska Wahadło Zadumana  
Trybunalska Warszewickiego Zapolskiej  
Trzech Budrysów Wawelska 3-5, 14-56 Zimorowica  
Uniwersytecka Wawelska 11a-19 Złotego Smoka  
Urbanistów Wawelska 60-78 Żwirki i Wigury (bez numeracji)  
Usypiskowa Węgierska Żwirki i Wigury 25-41  
  Winnicka Żwirki i Wigury 32-42  
  Wiślicka Żwirki i Wigury 43-59  
  Włochowska 7-35, 12-32/34 Żwirki i Wigury 61-81A  
  Włodarzewska 4-54, 13/15-57 Żwirki i Wigury 93-105  
  Włodarzewska 58-84, 59-95A Żwirowa  
  Wolnej Wszechnicy