Warszawa-Włochy - Nasi dzielnicowi - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Nasi dzielnicowi

Warszawa-Włochy

W przypadku braku możliwości skontaktowania się z dzielnicowym proszę o zostawienie wiadomości Oficerowi Dyżurnemu lub Kierownikowi Rewiru, który informację przekaże właściwemu funkcjonariuszowi tel. 22 603 68 22.

Kierownik Rewiru dla dzielnicy Warszawa-Włochy asp. szt. Andrzej Choma tel. 22/603 26 31.

A B C D
Aksamitna Badylarska 21-35 Cechowa Daimlera Gotliba
  Badylarska 1- 21 Cegielniana Daleszycka
Akurat 2B-8, 3-17 Badylarska parzyste bez nr 18, 41-91 Centralna 18-32, 17-29 Dekarska
Al. Jerozoilmskie 172 -180 Bakalarska Centralna 3 -7, 2-8 Denarowa
Al.. Jerozolimskie 184 -236 Batalionu Włochy Chrobrego Bolesława Długopolska 16,18, 11-15
Al. Jerozolimskie 193-217 Bogucicka Chrościckiego cała nieparzysta, 20-76 Długopolska 1-9, 2-14
Al. Krakowska 2- 208 Bolesława Gidzińskiego Chrościckiego 2-16/18 Dojazdowa
Al. Krakowska 7-105 Borsucza Chylońska Drukarzy
Al. Krakowska 107-181 Boryny Cienista Drzewieckiego S.
Al. Krakowska 191-291 Bratnia Cietrzewia Dukatowa
Al. Krakowska 212-264 Budki Szczęśliwickie Cietrzewia Glinianka Dukielska
Al. Krakowska 268-274 Buńczuk Ciszewska Dwudziestolatków Al. 1-3, 2-6
Analityczna   Cyprysowa Dwudziestolatków Al.8-20
Astronautów 4-16A, 3-17A   Czardasza Dymna
Atlasowa   Czempinska Działki Paluch
    Czereśniowa 2-100, 1-61 Działkowa 30-59
    Czereśniowa 102 do końca, 63 do końca Działkowa 131, 131A
    Czółenkowa Działkowa 59A-117
      Dziupli
      Dzwonkowa
      Dźwigowa
E/F G H/I J
Emaliowa Galaktyki Hejnałowa Jagny
Fajansowa Geologiczna Hipolitowa Jakobinów
Fasolowa Gęślarska Hipotezy Jaminska
Finałowa Gidzinskiego Bolesława Husarska Janiszowska
Flagowa Globusowa Hynka Franciszka 31-33, 4 Janka Muzykanta
Flisa Marcina Gładka Hynka Franciszka 3-11 Jantar
Foliałowa Głubczycka Iłżecka Jutrzenki 43-75, 42-78
Fosa Zabarska Głuszycka Instalatorów Jutrzenki 5-41, 6-38
Fraszki Gorzkiewki   Jutrzenki 77 do końca , 84 do końca
  Gryczana    
       
K L/Ł M N
Karatowa Lajkonika Maciejki Na Skraju
Katalogowa Latarnika Malownicza nieparzysta Nadziei
Kazimierza Wielkiego Lechicka nieparzysta Malownicza parzysta Narożna
Kinetyczna Lechicka parzysta Matematyczna Nasienna
Kleszczowa Leonidasa Materii Nastrojowa
Kłosia Czesława Leżajska Michałowskiego Naukowa
Kolnenska Lipowczana Mikołajska Nieduża
Kolumba Krzysztofa Łamana Milanowska Nike
Kombatantów Park Łobeska Milewska Notecka
Komitetu Obrony Robotników 17-65 Łopuszanska 2-118 Mineralna  
Komitetu Obrony Robotników 4-46 Łopuszańska 1-95 Minutowa  
Komitetu Obrony Robotników 48-76 Łopuszanska 117-123, 132 Modularna  
Konewki Łuczek Municypalna nieparzysta  
Kosmosu Łuki Małe Municypalna parzysta  
Kotwiczna Łuki Wielkie Muszkieterów 4-10, 3-15  
Koziorożca   Muszkieterów 20 do końca, 31 do końca  
Koziorożca Stawy   Muzykanta Janka  
Krakowiaków nieparzysta      
Krakowiaków parzysta      
Krakowska Aleja 107-181      
Krakowska Aleja 191-291      
Krakowska Aleja 7-105      
Krakowska Aleja 2-208      
Krakowska Aleja 212-264      
Krakowska Aleja 268-274      
Krancowa Glinianka      
Krańcowa      
Kraszewskiego Józefa I.      
Krótka      
Kurzawska      
O P R S/Ś
Obotrycka Paganiniego Mikołaja Radarowa 2-4 Sabały
Obronców Pokoju Paluch Radarowa 6 do końca i od 1 do końca Salomejska
Obywatelska Paluch Działki Rebusowa Saperów
Odblask Pana Tadeusza Rebusowa Sasanki
Ogrodników Park Kombatantów Redaktorska Scholastyków
Ogródki działkowe Okęcie Parowcowa Rejonowa Sekundowa
  Patrolowa Rezerwowa Serwituty tylko nieparzysta
Okęcie parzysta strona Żwirki i Wigury Perlonowa Rękodzielnicza  
Orzechowa Pianistów Robotnicza Skawinska
Owalna Piątkowska Równoległa Skibicka 21-31, 28-38
  Pilchowicka Ruchliwa Skibicka 1-7, 4-26
  PKP Rakowiec Rybnicka 1 do końca, 2-36 Sklepowa
  PKP Włochy Rybnicka 38-56 Składowa
  Plac Wolności Ryżowa 27-34 Skromna
  Plastyczna   Skrońskiego Stanisława
  Płomyka   Skrzydlata
  Płużańska   Słowicza
  Podborska   Sobótki
  Pograniczna   Solińska
  Popas   Solipska
  Popularna 1-35   Stadion RKS Okęcie
  Popularna parzysta cała i nieparzysta od 37   Stajenna
  Porcelanowa   Starowiejska
  Poronińska   Startowa
  Potażowa   Statyczna
  Potrzebna 1-49, 1-48   Staw Zbarski
  Poziomkowa   Stawy
  Promienista   Stawy Koziorożca
  Prudnicka   Stoicka
  Pryzmaty   Stokrotki
  Przecznica   Strubiczów
  Przednia   Struga Andrzeja
  Przedpole   Sulmierzycka
  Przepiórki   Sworzniowa
  Przesmyk   Sycowska
  Przyłęcka   Sympatyczna
      Szamoty
      Szarady bez posesji
      Szczera
      Szczęsna
      Szczęśliwickie Budki
      Szuberta Franciszka
      Szybowcowa
      Szyszkowa
      Śląska 1- 21, 2-36
      Śląska 23a-38
      Światowa
      Świerszcza 5-17, 2-102
      Świetlana
      Świetlista
T W Z Ż
Tanskiego Wagonowa Zagadki Żaluzji
Tapicerska Wałowicka Załuski Żegoty
Techników nieparzysta Węgorzewska Zapustna parzysta Żelenskiego Władysława
Techników parzysta Wieżowa Zaranie Żniwna
Tomnicka Wilczycka Zarankiewicza Kazimierza Żwirki i Wigury 3-7
Trapez Winiarska Zatorze Żwirki i Wigury 9/13-19
Trojańska Wirażowa Zbąszynska Żwirki i Wigury 2
Trzcinowa Witki Zbiorowa  
Trzos Włodarzewska 97-101 Zbocze  
Tumska Włodarzewska 116-130 Zdobnicza  
Tynkarska Wolborska Znicz  
Urszuli Wszemirowska Zodiakalna  
Ustrzycka Wylot    
Uśmiech Wyrzyska    
  Wykusz