Warszawa-Ursus - Nasi dzielnicowi - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Nasi dzielnicowi

Warszawa-Ursus

W przypadku braku możliwości skontaktowania się z dzielnicowym proszę o zostawienie wiadomości Oficerowi Dyżurnemu lub Kierownikowi Rewiru, który informację przekaże właściwemu funkcjonariuszowi tel. 22/603 21 01.

Kierownik Rewiru dla dzielnicy Warszawa-Ursus mł. asp. Dariusz Chojecki  tel. 22/603 21 59.

A B C/D F/G
Achera      
Adamieckiego Badylarska 20 Chełmońskiego 1-5, 2 Falentyńska
Aktorska Balbinki Chełmońskiego 7-13, 6-8 Falskiego 12-16, 11-25
Al. Jerozolimskie 220-244,221-245 Balicka Chmiela 1-20 Falskiego 2-10, 1-9
Aleja Bzów 1-53, 2-46 Bandurskiego Chmiela 32-34 Faraona
Aleja Bzów 55-75, 48-60 Baranowska Cierlicka Gierdziejewskiego
Apartamentowa Bełzy Czechowicza Górna Droga
Armii Wojska Polskiego 49-71, 58-86 Bełzy Czerwonej Drogi 11-15, 10-28 Grabskiego
Armii Wojska Polskiego II 1-47, 2-62 Bieńczaka Czerwonej Drogi 1-7 Grocholicka
  Biernat z Lublina  Dąbka  
  Bodycha 12-14 Drzymały 5-21, 14-36  
  Bodycha 3-110 Drzymały 1-7, 4-12  
  Bodycha 112-118 Dzieci Warszawy  
  Bohaterów Warszawy 1-5    
  Bohaterów Warszawy 6-8    
  Bohaterów Warszawy 7-47, 10-34    
  Bolesława Krzywoustego    
  Bolesława Śmiałego    
  Braterstwa Broni    
  Brzechwy    
       
H/J K L/M/N O
Hassa Kaczorowska    
Hennela Kadłubka Lalki Obrońców Helu 1-2
Henryka Brodatego Kajetańska Laskonogiego Obrońców Helu 3-7, 4-8
Henryka Pobożnego Kazimierza Jagiellończyka Legnicka Ochocka
Henryka Probusa Kazimierza Odnowiciela Leszczyńskiego Opieńskiego
Hermana Władysława Kazimierza Sprawiedliwego Leszka Białego Orderu Uśmiechu
Jacka i Agatki Keniga 1-17 Leszka Czarnego Orląt Lwowskich 2-36, 1-31
  Keniga 2-4 Lipiec Rejmontowskich Orląt Lwowskich 38-70, 57-69
  Keniga 6-20 Listopadowa Orłów Piastowskich 27-71
Jagiełły Władysława 2-52 Kolorowa Magnacka Orłów Piastowskich 20-84
Jagiełły Władysława 3-33 Kompanii Kordian 1-47 Malcera  
Jesienna Kompanii Kordian 2-60 Malinowa  
  Komunardów Markerta  
  Konińska Michałowicza 1-55, 2-62  
  Konotopska Michałowicza 66-104, 57-93  
  Koronacyjna Mieszka Starego  
  Kościuszki 31-37, 44-48 Noworegulska 5-31, 6-32  
  Kościuszki1-31, 2-46 Nowotyska  
  Krawczyka Nurzyńska  
  Królów Polskich    
  Kuźnicy Kołłątajowskiej    
  Królowej Bony    
P R S/Ś T/W
       
    Silnikowa  
Piastowska Radziwiłłówny Siłaczki 2-6, 3-11 Tomcia Palucha 1-19
Piechoty Wybranieckiej Rakietników Siłaczki 12-14,15-17 Tomcia Palucha 2-10, 27-39
Piskorska Rakuszanki Składkowskiego Traktorzystów
Plac 1905 roku Rawska Skoroszewska 1-11 Walerego Sławka 11-15
Plac Czerwca 1976 Roku Regulska 1-45, 2-90 Skoroszewska 18-26 Walerego Sławka 1-9, 2-4
Plutonu Torpedy Regulska 1-5 Skoroszewska 2-12 Walerego Sławka 6-8
Poczty Gdańskiej Regulska 47-49 Skoroszewska 2-12 Wapowskiego 2
Posagu Siedmiu Panien Robini Słupska Wapowskiego 4-6
Prawnicza 1-51, 2-48 Rodakowskiego Sosnkowskiego 11-37 Warszawska 15-33
Prawnicza 53-91, 50-94 Rumiankowa Sosnkowskiego 14-48 Warszawska 35-63
Prażmowska Rydzyńska Sosnkowskiego 1-9 Warszawska 58-66
Prystora Rynkowa Sosnkowskiego 2 Wiosny Ludów 1-37
Przejazdowa Ryżowa 36,36A, 31-37 Sosnkowskiego 4-10 Wiosny Ludów 41-79
Przemysława II Ryżowa 38-90, 39-59 Spisaka 1-59, 2-60 Włoczewskich
Przy Forcie   Spisaka 61-125, 62-96 Wojciechowskiego 4-58
Pużaka 1-7   Starodęby Wojciechowskiego 5-41
Pużaka 2-4   Suchy Las Wolności
    Szamoty Wysoczyńska
    Szancera  
    Szomańskiego 1-51, 4-48  
    Szomańskiego 53-61, 50-60  
    Śmigielska  
Z/Ż      
Zaczarowanej Dorożki 1 Maja 2-10, 9-15    
Zagłoby 1-15 1 Maja 1-7    
Zagłoby 2-20, 17-37      
Zakątek      
Zapustna 33, 53-55      
Zapustna 43      
Zielonej Gęsi      
Zielonogórska      
Żurawicka      
Zygmunta Augusta      
Żywiecka