Zatrzymany za narkotyki - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za narkotyki

Data publikacji 16.06.2020

Funkcjonariusze z komendy na warszawskiej Ochocie zatrzymali 20-latka, który posiadał przy sobie narkotyki. Mężczyzna usłyszał zarzut z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Policjanci pełniący służbę na terenie Ochoty, patrolując teren dzielnicy na ulicy Ondraszka zauważyli młodego mężczyznę, który nerwowo się rozglądał. Wywiadowcy postanowili to sprawdzić i wylegitymowali osobę. Mężczyzna w trakcie sprawdzania w policyjnej bazie stał się agresywny. Nie wykonywał poleceń i próbował oddalić się z miejsca interwencji. Funkcjonariusze użyli wobec 20-latka środków przymusu bezpośredniego. Kiedy sytuacja została opanowana, sprawdzono czy mężczyzna posiada przy sobie rzeczy których posiadanie jest niezgodne z prawem. Już po chwili stało się jasne dlaczego mężczyzna próbował uciec. W jego kieszeni ujawniono 3 torebki foliowe w których znajdował się susz roślinny.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy na Ochocie. Torebki z zawartością zostały poddane oględzinom i badaniom. Po wykonanych czynnościach okazało się, że w torbach znajdowało się ponad 10 porcji ziela konopi.

Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania substancji zabronionych do którego się przyznał i dobrowolnie poddał karze.

sierż. szt. Karol Cebula/is

  • Zatrzymany za narkotyki
    Zatrzymany za narkotyki