Znasz te kobiety? - Aktualności - KRP III – Ochota, Ursus, Włochy

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znasz te kobiety?

Data publikacji 29.06.2020

Policjanci z warszawskich Włoch prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży biżuterii oraz pieniędzy z mieszkania mieszczącego się przy ul. Radarowej w Warszawie. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek osób mogących mieć związek z tym przestępstwem. Każdy, kto rozpoznaje kobiety na publikowanych zdjęciach proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Warszawa Włochy.

Zdarzenie miało miejsce w dniu 9 maja br. w jednym z mieszkań na ul. Radarowej w Warszawie. Nieznane dotąd kobiety, zaoferowały pokrzywdzonej pomoc w wniesieniu zakupów, następnie jedna z nich poprosiła o możliwość skorzystania z toalety, co było tylko pretekstem do tego, aby wejść do mieszkania. Druga z kobiet zaproponowała kupno zestawów pościelowych i starała się odwrócić uwagę od koleżanki, która w tym czasie plondrowała mieszkanie w poszukiwaniu wartościowych rzeczy.

Kobiety dokonały kradzieży biżuterii w postaci dwóch złotych pierścionków, sygnetu z dwoma diamentami, obrączki, pozłacanego zegarka oraz pieniędzy w kwocie 7500zł. Łączna suma strat wynosi 15000zł. Wizerunek kobiet mogących mieć związek z tym przestępstwem publikujemy na zdjęciach.Wszyscy, którzy rozpoznają kobiety lub mają jakiekolwiek informacje na ich temat, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu (47) 723 26 20 lub (47) 723 26 21.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

sierż. szt. Anna Wójcik

  • Znasz te kobiety?
    Znasz te kobiety?
  • Znasz te kobiety?
    Znasz te kobiety?
  • Znasz te kobiety?
    Znasz te kobiety?